Mūsų teikiamos paslaugos

Dental Studio klinikoje siūlome aukščiausios kokybės dantų priežiūros sprendimus, daugiausia dėmesio skirdami kokybei, greičiui ir naujovėms. Mūsų teikiamos paslaugos apima kosmetinę odontologiją, atkuriamąją odontologiją ir vaikų odontologiją, užtikrinančios, kad mūsų pacientams būtų suteikta geriausia įmanoma priežiūra.

Kosmetinė odontologija

Siūlome visą spektrą kosmetinės odontologijos paslaugų, kurios padės jums pasiekti šypseną, kurios visada norėjote. Nuo dantų balinimo iki porceliano laminačių – mūsų komanda turi įgūdžių ir patirties sukurti gražią, natūraliai atrodančią šypseną, kuri padidins jūsų pasitikėjimą ir pagerins jūsų burnos sveikatą.

Atkuriamoji odontologija

Jei susiduriate su trūkstamais arba pažeistais dantimis, mūsų restauracinės odontologijos paslaugos gali padėti. Siūlome daugybę variantų, įskaitant dantų implantus, vainikėlius ir tiltelius, kad atkurtume šypseną ir pagerintume burnos sveikatą.

Vaikų odontologiją

Esame įsipareigoję teikti švelnią, gailestingą dantų priežiūrą bet kokio amžiaus vaikams. Mūsų komanda turi patirties dirbant su vaikais ir supranta unikalius mažų pacientų poreikius bei rūpesčius. Siūlome įvairias vaikų odontologijos paslaugas, kurios padės jūsų vaikui išlaikyti gerą burnos sveikatą ir išsiugdyti teigiamus dantų priežiūros įpročius.

Susisiekite su mumis bet kuriuo metu.
Esame pasirengę atsakyti į bet kokį Jūsų klausimą.

KONTAKTAI
Trinapolio gatvė 3 - 1009, Vilnius LT-08337
+ 370 (604) 30 051
info@dentalstudio.lt

Visos teisės saugomos